BURSADAKİ EN İYİ KAHVE MEKANLARI

Bursadaki En İyi Kahve Mekanları 11 Şubat 2016

Gerçek kahve keyfinden Best Coffee Shop’lar dışında mahrum kalmak istemeyenlere Lavazza’nın bir müjdesi var. Lavazza, take away sistemine geçerek, İtalyan espressosunun tadını ve kalitesini Best Coffee Shop’lardan sokağa taşıyor.

İleri teknoloji, büyük bir titizlik ve tutkuyla üretilmiş kahve çekirdeklerinin yoğun lezzeti ve aroması ile hazırlanan Lavazza kahveleri, artık her an her yerde sizinle…

Birbirinden lezzetli efsanevi Espresso, Cappuccino, Latte Macchiato, Sıcak Çikolata, IGLU ve diğerleri, özel tasarımlı karton bardaklarda kahve tutkunlarının elinde… Küçük ve büyük boy olarak tasarlanan bardaklarda, her yıl dünyada büyük ses getiren Lavazza takviminin çarpıcı görselleri kullanılıyor. Lavazza yaratıcılığının muhteşem sonucu, espressolu serinletici IGLU ise orta boy kendi özel bardağında servis ediliyor. Enfes kahveleriyle damakları tatlandıran Lavazza, karton bardaklarıyla da bulunduğu her mekanda görsel şölen yaratıyor.

Size en yakın Lavazza Coffee Shoplardan birine uğrayıp, favoriniz olan kahveyi seçmeniz yeterli… Karton bardaktaki kahvenizi, işe giderken yolda yudumlayıp, yoğun iş günü için enerji toplayabilirsiniz. Ofiste çalışırken, iki toplantı arasında mola verdiğinizde, dolmuş beklerken, vitrinlere bakarken, bankta oturup sevdiğiniz bir kitabın sayfalarını çevirirken ya da arkadaşınızı beklerken… Kısacası Lavazza ile her yerde gerçek kahve keyfini yaşayabilirsiniz…

İlginizi Çekebilecek Benzer Haberler

 • Hobi Lezzetleri Gelenekselleşiyor

  Hobi Lezzetleri Gelenekselleşiyor

  Bursa'nın lezzet markası Hobi Paketin kurulduğu günden bu yana misafirlerine sunduğu birçok ürünü, geleneksel damak tadı haline geldi.

 • Gusto Chocolate Bursa

  Gusto Chocolate Bursa

  Merkezi İzmir’de bulunan Gusto Chocolate‘nin, Bursa bayisi Gusto Chocolate-Miranil Çikolata-2013 yılı Mayıs ayında açıldı.

 • Dünyanın En Pahalı 20 Yiyeceği

  Dünyanın En Pahalı 20 Yiyeceği

  Çoğumuz bütçemizin elverdiği ölçüde, damak tadımıza uygun yiyecekleri ararız. Ve yine birçoğumuz günlük hayat koşuşturması içinde kolayca bulunan malzemelerle hazırlanan, cüzdanımızı zorlamayan yemekleri tercih ederiz.

Haberle İlgili Yorumlar