GUSTO CHOCOLATE BURSA

Gusto Chocolate Bursa 15 Şubat 2016

Merkezi İzmir’de bulunan Gusto Chocolate‘nin, Bursa bayisi Gusto Chocolate-Miranil Çikolata-2013 yılı Mayıs ayında açıldı.

İlk olarak 1991’de İzmir Alsancak’ta butik çikolata mağazasını açan Gusto Chocolate, bugün İzmir ve Bursa ile birlikte Bodrum, Ankara ve Adana’da da tat sunmaya devam ediyor.

Ürünlerinin tamamı el yapımı olup, gerçek şeker kullanılarak üretilmektedir. GDO, glikoz, gluten içermeyen çikolataların yanı sıra, badem ezmesi, badem kurabiyesi de ürün gamlarında yer almaktadır.

Special çikolata çeşitleri, marzipan, madlen, drajeler, lokumlu çikolata, kutulu ürünler, söz ve nişan çikolataları, nikah şekerleri, bebek çikolatası ve baby shower ürünleri ile butik çikolata ve şekerleme lezzetleriyle hem bireysel hem toptan ürün satışı yapan Gusto Chocolate‘ın kısa zaman içinde İstanbul bayiliği de açılacak.

İlginizi Çekebilecek Benzer Haberler

 • Hobi Lezzetleri Gelenekselleşiyor

  Hobi Lezzetleri Gelenekselleşiyor

  Bursa'nın lezzet markası Hobi Paketin kurulduğu günden bu yana misafirlerine sunduğu birçok ürünü, geleneksel damak tadı haline geldi.

 • Dünyanın En Pahalı 20 Yiyeceği

  Dünyanın En Pahalı 20 Yiyeceği

  Çoğumuz bütçemizin elverdiği ölçüde, damak tadımıza uygun yiyecekleri ararız. Ve yine birçoğumuz günlük hayat koşuşturması içinde kolayca bulunan malzemelerle hazırlanan, cüzdanımızı zorlamayan yemekleri tercih ederiz.

 • Bursadaki En İyi Kahve Mekanları

  Bursadaki En İyi Kahve Mekanları

  Gerçek kahve keyfinden Best Coffee Shop’lar dışında mahrum kalmak istemeyenlere Lavazza’nın bir müjdesi var. Lavazza, take away sistemine geçerek, İtalyan espressosunun tadını ve kalitesini Best Coffee Shop’lardan sokağa taşıyor.

Haberle İlgili Yorumlar