HOBİ LEZZETLERİ GELENEKSELLEŞİYOR

Hobi Lezzetleri Gelenekselleşiyor 25 Şubat 2016

Bursa'nın lezzet markası Hobi Paketin kurulduğu günden bu yana misafirlerine sunduğu birçok ürünü, geleneksel damak tadı haline geldi.

Bursa'nın lezzet markası Hobi Paketin kurulduğu günden bu yana misafirlerine sunduğu birçok ürünü, geleneksel damak tadı haline geldi. Altıparmaktan başlayarak bu güne kadar Beşevler, İhsaniye ve Özlüce şubeleriyle neredeyse tüm Bursalılarla buluşan Bursanın lezzet markası Hobi Paket, dünya ve Türk mutfağının birbirinden leziz yemeklerini menüsüne dahil ederek mutfağını genişletmeye devam ediyor.

Kuruluşlarından bu güne kadar konuklarına en lezzetli ve yeni ürünleri tattırmayı hedeflediklerini dile getiren Hobi Paket Genel Müdürü Turgay Ekinci, bugüne kadar Bursalılara tattırdıkları birçok lezzetin de artık geleneksel hale gelmeye başladığını ifade etti. BURSA DIŞINDA DA TANINIYOR Özellikle yeni açılan Özlüce Şubesi ve İhsaniyede müşteri istekleri doğrultusunda Türk ve dünya mutfağından birçok değişik lezzetin konuklarının yoğun ilgisiyle karşılaştığını hatırlatan Turgay Ekinci, “Ev mantısı, Akdeniz salata çeşitleri, Sezar salata, fajita soslu yemekler, steak grupları gibi birçok farklı ürünü misafirlerimize sunuyoruz.

Tüm Bursalıları bu lezzetleri tatmaya davet ediyoruz” dedi. Bursa dışından gelen müşterilerinin Bursaya her geldiğinde Hobi Paket şubelerine uğramayı adet edindiğini belirten Ekinci, Bursa dışından da franschising talepleri aldıklarını ve bu konuda da çalışmalarının devam ettiğini sözlerine ekledi. 

İlginizi Çekebilecek Benzer Haberler

 • Gusto Chocolate Bursa

  Gusto Chocolate Bursa

  Merkezi İzmir’de bulunan Gusto Chocolate‘nin, Bursa bayisi Gusto Chocolate-Miranil Çikolata-2013 yılı Mayıs ayında açıldı.

 • Dünyanın En Pahalı 20 Yiyeceği

  Dünyanın En Pahalı 20 Yiyeceği

  Çoğumuz bütçemizin elverdiği ölçüde, damak tadımıza uygun yiyecekleri ararız. Ve yine birçoğumuz günlük hayat koşuşturması içinde kolayca bulunan malzemelerle hazırlanan, cüzdanımızı zorlamayan yemekleri tercih ederiz.

 • Bursadaki En İyi Kahve Mekanları

  Bursadaki En İyi Kahve Mekanları

  Gerçek kahve keyfinden Best Coffee Shop’lar dışında mahrum kalmak istemeyenlere Lavazza’nın bir müjdesi var. Lavazza, take away sistemine geçerek, İtalyan espressosunun tadını ve kalitesini Best Coffee Shop’lardan sokağa taşıyor.

Haberle İlgili Yorumlar