1970 yılından beri faaliyetini sürdüren Örnek Et KırmızıAy, 2002 yılında Muradiye’deki yerini açarak büyümenin ilk adımlarını atmıştır. Son yıllarda ise Bademlide açılan Örnek Et SteakHouse; Kalitesinden ödün vermeden Bursalılara en iyi ve güvenilir hizmeti vermenin mutluluğunu yaşıyor.

Örnek Et SteakHouse farklı konseptiyle Bursa’ya ilk defa bir Steakhouse kurulmasına adım atmıştır. Örnek Et SteakHouse müşterilerine mükemmel bir steak sunmak için etlerini Dry Aged yöntemi ile 28 gün kuru dinlendirme yapmaktadır.

Farklı bir konsept ve farklı bir tarzla etlerini; Az pişmiş, orta pişmiş ve orta iyi pişmiş şekilde sunarak, etin içerisindeki besin değerlerini öldürmeden servis yapmaktadır. Örnek Et SteakHouse, müşterilerine enfes görünümlü lezzet dolu tatları, hafif müzik eşliğinde ,ahşap dekore edilmiş şık bir mekanda sunuyor.

Örnek Et SteakHouse hergün sabah 08:00’den akşam 22:30’a kadar kaliteli hizmet sunuyor. Zengin et menüsünün yanı sıra tatlıları ile de ön plana çıkan Örnek Et SteakHouse farklı konseptiyle Bursalılar için nezih, şık ve enfes ızgara çeşitleriyle dolu bir seçenek.

Ailelerin keyifli vakit geçirmeleri için çocuk oyun salonununda yer aldığı, yaz aylarında ise ön ve arka bahçesinde kendinizi doğa ile iç içe bulacağınız Örnek Et SteakHouse, birbirinden nefis ızgara ve steaklerden oluşan zengin menüsü ile damak tadına düşkün konuklarını bekliyor.