BURSADA SANDVİÇ MEKANLARI

 • Hobi Paket Büfe

  Hobi Paket Büfe

  Bursa'nın lider markası Hobi Paket, 1995 yılında Altıparmak Şubesiyle açılmış olup birbirinden lezzetli tatları, birbirinden eğlenceli menüleri Bursa ile buluşturmaya başlamıştır.

 • Burfaş

  Burfaş

  Burfaş, hayata geçirdiği projelerle kentinin ve kentlisinin yanında olurken tarihine ve geleneklerine sahip çıkmayı ihmal etmeden geleceğe uzanan modern bir işletme olmayı kendine ilke edinmiştir.

 • Oki Kültür

  Oki Kültür

  İftar , Kahvaltı , Tatlı 7 /10 puan

  Tarih ve kültür şehri Bursa'nın kültürel ve sosyal tesislerinin işletmecilik faaliyetlerinin sürdürülmesi, beraberinde tarihi miras ve kültürün korunduğu mekanlarla sosyal amaçlı hizmetler sunmaktır.

 • Kocamanlar Balık

  Kocamanlar Balık

  İftar , Kahvaltı , Tatlı 7 /10 puan

  Kocamanlar Balık Restoran, aileniz ve dostlarınız ile özel günlerinizde yararlanabileceğiniz , deniz ürünlerindeki zengin menüsüyle balık keyfiniz için özel bir mekan.

 • Cafe Kule

  Cafe Kule

  İftar , Kahvaltı , Tatlı 6 /10 puan

  Merinos Parkının içinde bulunan Cafe Kule, 360 derece nefes kesen Bursa manzarası eşliğinde, dünya ve modern Türk mutfağından seçkin damak tatlarını size sunuyor.

 • New York Cafe

  New York Cafe

  Tatlı , Fast Food , Cafe 7 /10 puan

  Uluslararası bir marka oluşturmak amacı ile 2014'te bu yola çıkan Edy's New York Cafe, bu yıl düzenlenecek Bayim Olurmusun Franchising Fuarı'nda etkili konsepti ve ürünleriyle fuarda göz dolduracak.

 • Özgen

  Özgen

  İftar , Kahvaltı , Tatlı 7 /10 puan

  Yarım asırdan beri Bursalılara hizmet veren Özgen Kahve İşletmeleri, Bursalılar için artık bir gelenek haline dönüşmüş ve kentin sosyal nabzının tutulduğu bir buluşma noktası haline gelmiştir.

 • No:on

  No:on

  Tatlı , Fast Food , Cafe 6 /10 puan

  Güzel havalar geldi. Büyük Bahçemizde Kaliteli müzik dinleyip keyifli sohbetlerinizi DJ Umut eşliğinde gerçekleştirin. Eğlenceye doyamayan tüm müzik severleri no:on a bekliyoruz.

 • Kumrucu Hilmi

  Kumrucu Hilmi

  Restoran , Fast Food , Kumpir 7 /10 puan

  Kumrucu Hilmi olarak satışa sunduğumuz tüm ürünlerimizde belirlenen standardı sunmak ve verilen lezzetin devamlılığını titizlikle takip ederek satış taktiğimizi müşteri memnuniyeti üzerine kurmaktır.

 • Hayal Kahvesi

  Hayal Kahvesi

  Tatlı , Konser , Restoran 7 /10 puan

  1992 yılından beri İstanbul gece hayatına yön veren Hayal Kahvesi, on yedi şubesiyle tüm Türkiye'de haftanın her günü çeşitli grupların canlı performanslarını izleyicilerle buluşturuyor.